Kezdőlap / Rólunk / Karrier

Karrier

A Pécsi Vagyonhasznosító Zrt. saját és Pécs M.J.V. Önkormányzatának tulajdonában lévő ingatlanok hasznosításával foglalkozó társaság. Olyan új kollégánkat keressük, aki szakértelmével és proaktív személyiségével is támogatni tudja társaságunk ügyfélközpontú és eredményorientált munkáját.

Fejlesztési előadó

Feladatok

  • A PVH Zrt. tulajdonában levő-, ill. a feladatkörébe tartozó önkormányzati ingatlanok hasznosítási munkáihoz kapcsoló ingatlan értékbecslések,- elemzések készítése, fejlesztési lehetőségek vizsgálata, telekalakításokhoz kapcsolódó előkészítő munkák.
  • Aktív részvétel a hasznosítási koncepció kialakításában, konkrét ingatlanhasznosításhoz szükséges szakmai javaslattétel elkészítése.
  • A Helyi Építési Szabályzat hatályos alakulását figyelemmel kísérve, a vonatkozó rendelkezések elemzése, véleményezés az egyes tulajdonban lévő ingatlanokra nézve.
  • A PVH Zrt. tulajdonában levő ingatlanok évenkénti értékhelyesbítése.
  • Ingatlanfejlesztéshez kapcsolódó pályázati lehetőségek felkutatása elemzése.

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú iskolai végzettség:
  • építészmérnök, vagy
  • építőmérnök, vagy
  • településmérnök, vagy
  • környezetmérnök.
  • az ingatlan értékbecslő és vagyonértékelő jogosultság megléte, vagy ennek megszerzése 1 éven belül, munkáltatói támogatással
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Office, Word, Excel stb)
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • stabil és folyamatosan fejlődő szervezet
  • felelősségteljes és változatos feladatok
  • kihívásokkal teli munka
  • kulturált munkakörnyezet
  • határozatlan idejű szerződés
  • cafetéria juttatás
  • fejlődési lehetőség
  • támogató vezetői csapat

Munkavégzés helye:

  • Pécs város területén

Meghirdetett állások száma: 1

  • Szakmai önéletrajz (fénykép nélkül!)
  • Motivációs levél

Az önéletrajzot és motivációs levelet, human@pvh.hu ra várjuk, fizetési igény megjelölésével 2024.május 15. ig.